ACTAPOL, spol. s r.o. - váš spolehlivý dodavatel profesionálních úklidových služeb

Papírové ručníky

ACTAPOL, spol. s r.o. realizuje profesionální komplexní služby v oblasti úklidových služeb a personální hygieny v budovách ve spojení s prodejem hygienických potřeb, profesionálních čistících a dezinfekčních prostředků a profesionálních čistících strojů od roku 1996.

V oblasti hygieny zastupujeme jako strategický distributor výrobní společnost SCA Hygiene Product, která je nevětším evropským výrobcem v oboru hygienických a průmyslových papírenských výrobků a netkané textilie. Tyto výrobky obchodujeme pod značkou TORK.

V oboru prodeje profesionálních čistících, dezinfekčních prostředků a profesionální úklidové techniky velmi úzce spolupracujeme se společností ECOLAB. Výrobky distribuované pod obchodní značkou FLOODRESS a ECOLAB.

Také spolupracujeme s firmou DIVERSEY - profesionální úklidová technika TASKI.

U těchto výrobců máme velkoobchodní zastoupení.

V současné době naše firma začala prodávat kvalitní ekologická paliva a to dřevěné brikety a pelety Českého výrobce BIOMAC bez příměsí jakýchkoliv lepidel, vhodná pro trvalá a ekologická vytápění rodinných domů a firem. Náš hlavní sklad a prodejna dřevěných briket a pelet je v Mariánských Lázních. Kompletní sortiment najdete na našich stránkách www.drevo-brikety.cz 

Základní strategií společnosti je kvalitou zůstat na špičce ve svém oboru úklidových služeb a hygienického servisu. Mít vždy náskok před konkurencí a stát se nejsilnějším servisním a obchodním partnerem na celém území České republiky. V oblasti služeb zejména v Karlovarském a Plzeňském kraji kde máme nejsilnější firemní zázemí. Inovativně poskytovat kompletní servis a nadstandardní služby s důrazem na spokojenost zákazníka.

Vážení zákazníci, rádi bychom i s Vámi navázali úspěšnou a oboustranně výhodnou spolupráci, kde jsem Vám připraven individuálně nabídnout i zvýhodněné podmínky či služby na míru Vašim potřebám. Proto nás neváhejte kontaktovat pro bližší informace a dohodnutí termínu schůzky pro upřesnění Vašich potřeb, přání a požadavků. V současné době pečujeme o více než 1 000 zákazníků odebírajících naše výrobky a služby,  kterým velmi děkujeme za jejich přízeň.

 

Lubomír Husák a kolektiv spolupracovníků firmy ACTAPOL, spol. s r.o.

Napište nám