ACTAPOL, spol. s r.o. - váš spolehlivý dodavatel profesionálních úklidových služeb

Papírové ručníky

Datum zveřejnění: 12.4.2015

Přijmeme pro pracoviště v Karlových Varech:

Provozního pracovníka

Náplň práce:

Příjem a rozvoz zboží

Výpomoc v podnikové prodejně

Úklidové práce - samostatná realizace úklidových prací dle zakázek

Požadujeme:

Řidičský průkaz skupiny B, praxe v řízení motorových vozidel nejméně 5 let, čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování, samostatnost při realizaci jednotlivých zakázek, spolehlivost

Nabízíme:

Hlavní pracovní poměr, dobré platové ohodnocení + osobní ohodnocení dle pracovních výkonů

Pracovní doba 8:00 - 16:30 hod

Nástup možný ihned.

Kontakt:

ACTAPOL, spol. s r.o.

Počernická 120

360 17 Karlovy Vary

Lubomír Husák, GSM: 777 822 722, e-mail: lubomir.husak@actapol.cz

Pracovník/pracovnice úklidu

Přijmeme pracovníky na odpolední úklidové práce pro pracoviště v Karlových Varech Dvorech, v dosahu MHD

Pracovní doba: Po - pá, od 17 hodin

Vhodné i pro osoby se změněnou pravovní schopností.

Kontakt:

Gabriela Hájková, tel.: 777 822 723

Ivana Zelinková, tel. 353 561 240, e-mail: vary@actapol.cz

Napište nám